loading

It is a long-established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

Contacts

Muisoft uzun yıllar ticaret yapmış ,hem geleneksel ticareti hem de E-Ticareti deneyimlemiş iki girişimci tarafından kurulmuş bir yazılım şirketidir.

Geleneksel yöntemlerle yapılan satışların, günümüz dünyasında dijital ortama taşınması ile birlikte hepimizin yeniden öğrenmek zorunda kaldığı E-Ticaret tecrübesini ilk elden deneyimlemiş birer tüccar olarak buradayız. İlk yola çıktığımız da hazır ticaret siteleri üzerinden satış yaparken bir çok dezavantajla, hata ile vurdumduymazlık ile karşılaşarak şevkimiz kırılmış olsa da bir şekilde yolumuza devam ettik.

Fakat bir gün fark ettik ki yerimiz de sayıyoruz. Hatta geriye gittiğimizi kabul ederek daha objektif olarak özeleştiri yapıyoruz. Bütün bunlardan sonra kendi ticaret yazılımımıza sahip olalım ve bizim gibi deneme yanılmalardan artık bunalmış girişimcilere sunalım istedik. Yazılım sektöründe kendini kanıtlamış mühendislerden oluşan bir ekip ile ciddi yatırımlar yaparak iyi bir E-Ticaret yazılımı ortaya çıkardık.

Bunu yaparken kendi ticaret tecrübelerimizi, bir ticaret yazılımından beklentilerimizi, diğer altyapı sağlayıcılarda yaşadığımız sorunlarımızı, isteklerimizi ve memnuniyetimizi bu yazılıma aktaralım ve bizim gibi sorunlardan bunalmış ve işi bırakma noktasına gelmiş sizlerin de istifadesine sunalım istedik.

Mükemmeliz demiyoruz, işleri kolaylaştıralım ve birlikte büyüyelim istiyoruz.

Misyon kulağa hoş gelen bir kelime ama altını dolduramadıktan sonra havada kalıyor. Bizim misyonumuz Ticaret yaparak hayatını kazanmak isteyen sizlere, işlerinizi kolaylaştıracak, sizlerin büyümesine katkı sağlayacak bir altyapı sunmaktır. Gerisini zaten siz kendi misyon ve vizyonunuzla birleştirip yoluna koyarsınız. Bir gün Türkiye’nin bir çok firmasının kullandığı, kullanmayanlarında acaba neler kaybettik diye hayıflandığı bir şirket olmak iddiasıyla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.